• UZAVRETIE ZÁKLADNEJ ŠKOLY OD 9.11. DO 12.11.2021

• Na základe rozhodnutia RUVZ sa základná škola od 9.11. do 12.11.2021 uzatvára. Žiaci dostali úlohy, budú aj zverejnené na stránke školy. Kvôli ďalším informáciam poprosím sledovať našu stránku školy.

• Tekvičková paráda

• "Nie je nič krajšie ako vidieť šťastné tváre detí v ich obľúbenej škole...."  - riaditeľ školy Mgr. Trebichalský

• Pozvánka na ZRPŠ

• Milí rodičia,

srdečne vás pzývame na ZRPŠ, ktoré sa uskutoční 21.10.2021 o 16 hod v priestoroch ZŠ.

Kto by chcel konzultovať individuálnym spôsobom alebo mu poobedie nevyhovuje, môže tak urobiť 21.10.2021 od 7h do 7:30 hod v priestoroch našej ZŠ.

Pedagogický kolektív našej ZŠ

• U nás bol Svetový deň pre budúcnosť bez zubného kazu

• Dozvedeli sme sa, že umývať zuby si treba najmenej 2x za deň. Máme sa stravovať zdravo, nejesť veľa sladkostí a nepiť nápoje s vysokým obsahom cukru, pravidelne chodiť na kontroly k zubárovi. Tiež môžeme pre triedu po nakreslení výkresu na tému Nebojím sa zubára - vyhrať pekné ceny.

• P O Ď A K O V A N I E

• Celá škola ďakuje p. starostke, že podporila našu snahu

o získanie projektu Spolu múdrejší 2.

Projekt Spolu múdrejší 2 sme získali a vďaka nemu sa budeme mocť do konca tohto roka viac vzdelávať.

• Oznam pre rodičov

• Krúžky: umelecký a počítačový sa pre nezáujem v tomto školskom roku nebudú otvárať.

Pedag.kolektív ZŠ

• Prvá hodina krúžku anglického jazyka !!!

•                                                Vážení rodičia a priatelia našej školy.

S radosťou vám oznamujeme, že prvá hodina krúžku anglického jazyka s pani lektorkou PhDr. Bialekovou Jankou sa v našej škole uskutoční 22.9.2021 o 12:35 hod a bude úplne zadarmo.

Ďalšie informácie: stále platí, že na mesiac sa za krúžok ANJ vyberá 12€ s tým, že ak sa nejaká hodina neuskutoční, ďalší mesiac sa to odpočíta a bude sa platiť menej.

Potom sa najbližšia hodina krúžku anglického jazyka udeje 6.10.2021 o 12:35 hod a o 13:25 hod v závislosti od toho, do ktorej skupiny si pani lektorka zaradí svojich žiakov.

• Naše prvé didaktické hry

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Naše prvé didaktické hry.

Strávili sme deň rôznymi hrami a vzdelávaním, kde sme sa dozvedeli: ako si chrániť zdravie a poskytnúť prvú pomoc; čo robiť v prípade rôznych nepredvídateľných situáciách...Jessice sme zavinšovali a získali aj ceny v minikvíze. Bolo nám zle? Posúďte sami....